kombi bayilik ve toptan satış

BİZ KİMİZ?

İklimlendirme sektöründeki 20 yıllık birikimin ışığında 2019 yılında faaliyetlerine başlayan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, Türkiye genelinde oluşturduğu bayilik yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kombi, Yoğuşmalı Kazan, VRF/Klima, Yerden Isıtma ve Yenilenebilir Enerji ürünlerinde Güneş Enerjisi ve Isı Pompası ile ilgili Türkiye ve Dünya’nın önde gelen güçlü firmalarıyla partner olan ISOMER A.Ş., sahip olduğu mühendis kadrosuyla bayilerine “Teknik Destek”vererek, sistem satışı yaptırmayı hedeflemektedir.

Bünyesindeki “Teknik Hizmetler Departmanı” sayesinde küçük bir kombi sisteminden, büyük endüstriyel tesislere kadar projelendirme hizmeti ve malzeme desteği veren firmamız, ortaya koyduğu bu fayda ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Gelişen ve değişen tüm iklimlendirme trendlerini yakından takip eden ISOMER; VEÇ Verimli Enerji Çözümleri Departmanı ile sürdürülebilir enerji kaynaklarının doğru ve randımanlı kullanımına yönelik çözümler üreterek çevreci, düşük maliyetli, sınırsız ve tükenmeyen bir enerji çeşidi olan Güneş Enerji Sistemleri ile fabrika, hastane ve otel çatıları gibi birçok noktaya panel kurulumu sağlamaktadır.

ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, VEÇ Verimli Enerji Çözümleri Departmanı ile enerji ihtiyacını kendi üretmek isteyen herkese “Ücretsiz Keşif – Projelendirme – Montaj ve Kurulum” hizmeti vererek hem müşterilerine hem de ülkemize yenilenebilir ve temiz enerji kazandırmayı hedeflemektedir.

VİZYON & MİSYON

  • ISOMER
    Vizyon
    Ülkemizin her yerinde “Mühendislik ve İklimlendirme“ ilkelerine bağlı kalarak müşterilerine “Teknik, Verimli ve Optimum Çözümler” sunan bayiler oluşturmak ve Isıtma & Soğutma sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olmaktır.
  • ISOMER
    Misyon
    Değişen ve gelişen iklimlendirme trendlerini yakından takip ederek Isıtma Soğutma Merkezi üreten; sahip olduğu tecrübe ve birikimi herkesle ve her koşulda paylaşan bir yaklaşım oluşturmaktır.
whatsappWhatsapp